INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
I treti i vërteti. A do vlejë kjo për Gentin?

I treti i vërteti. A do vlejë kjo për Gentin?

Publikuar më: 16:30 08-05-2018
Nis sot ‘Eurovizion’ dhe një prej këngëtarëve shqiptarë që është në konkurrim ditën  e sotme ka kërkuar mbështetje.
‘’Të gjithë shqiptarët që ndodhen në shtetet që janë sonte në konkurrim, të votojnë për këngën shqiptare me kodin 03 në numrat e telefonit sipas tabelës së mëposhtme’’ ka shkruar Eugen Bushpepa. 
Pak orë para konkurrimit në natën e parë të Eurovizionit në orën 21:00 në Lisbonë, ai ka bërë ftesë për ta votuar.
Në këtë foto është shpjeguar me saktësi se si mund të votohet nga çdo shtet i botës në mënyrë që Genti dhe kënga e tij “Mall” të kalojë në finalen e madhe.
Në këtë event muzikor konkorrojnë tre shqiptarë dhe s’na mbetet gjë tjetër vetëm t’ju urojmë fat! Do shohim se kush do të jetë shqiptari që do marrë më shumë vemendje dhe do arrijë finalen apo triumfin, Eleni, Ermali apo Genti?
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028860569000244
    array(1) { ["section"]=> string(49) "i-treti-i-verteti-a-do-vleje-kjo-per-gentin-57700" }