INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I tregojnë sozinë e tij, shihni reagimin që bën këngëtari shqiptar në emision [VIDEO]

I tregojnë sozinë e tij, shihni reagimin që bën këngëtari shqiptar në emision [VIDEO]

Publikuar më: 20:24 18-05-2018

Shumë prej nesh mendojmë se në botë kemi sozinë tonë dhe shpesh herë shohim yje shqiptarë dhe ata botërorë e na shkon në mendje shprehja: Uaa sa ‘copy-paste’ këta të dy!

Emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka si rubrikë gjetjen e yjeve shqiptare dhe jo vetëm me personazhe të famshëm edhe jo. Por këtë herë Fatma dhe stafi i emisionit kanë surprizuar këngëtarin Granit Dërgutin, teksa i shfaqin në ekran sozinë e tij. Ua merr mendja kush mund të jetë? E shihni në videon më poshtë si dhe reagimin e këngëtarit./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031948089599609
    array(1) { ["section"]=> string(88) "i-tregojne-sozine-e-tij-shihni-reagimin-qe-ben-kengetari-shqiptar-ne-emision-video-58822" }