INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë “ku shko me kët surrat”, Enca nuk ia përton fare dhe i jep këtë përgjigje fansit: Në…[FOTO]

I thonë “ku shko me kët surrat”, Enca nuk ia përton fare dhe i jep këtë përgjigje fansit: Në…[FOTO]

Publikuar më: 17:45 29-05-2018

Epo duhet reaguar ndonjëherë! 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka shkuar deri në lindjen e mesme ku numëron shumë fansa dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto shumë normale duke treguar fytyrën e saj, mesa duket një fansi nuk i ka pëlqyer aspak dhe i shkruan “ku shko me kët surrat”. Enca nuk mund të mos reagonte dhe e bëri në mënyrën më të mirë të mundshme duke i thënë krejt ironi: “në miss Bota”.

rthsd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010640859603882
    array(1) { ["section"]=> string(99) "i-thone-ku-shko-me-ket-surrat-enca-nuk-ia-perton-fare-dhe-i-jep-kete-pergjigje-fansit-ne-foto-60031" }