INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I shkatërroi karrierën Machine Gun Kelly me DISS-in e tij, por EMINEM konsideron dikë tjetër si më të fortë në Hip-Hop

I shkatërroi karrierën Machine Gun Kelly me DISS-in e tij, por EMINEM konsideron dikë tjetër si më të fortë në Hip-Hop

Publikuar më: 16:34 01-01-2019

Eminem në një emision radio-je i cila transmetohet nga kompania e themeluar nga vetë ai “Shade 45” foli për 12 këngët DISS Hip-Hop, më të mira në histori.

Ai cilësoi si DISS-in më të fortë në histori këngën e 2 Pac “Hit Em Up”, e cila i drejtohej reperit tjetër me famë botërore The Notorious B.I.G.

“Dueli 2 Pac-BIGGIE ishte mjaft i vështirë, sepse të pëlqenin të dy. Në të njëjtën kohë ti po dëgjoje DISS-in e 2 Pac dhe nga krahu tjetër po dëgjojë B.I.G që kishte në këngët e tij rreshta ku i bënte DISS 2 Pac.”

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087158679962158
    array(1) { ["section"]=> string(123) "i-shkaterroi-karierren-machine-gun-kelly-me-diss-in-e-tij-por-eminem-konsideron-dike-tjeter-si-me-te-forte-ne-hip-hop-83204" }