INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I publikojnë foton që fshiu kur ishte ''TAPË'', Luana Vjollca bën reagimin që nuk pritej: Ua ua ça...[FOTO]

I publikojnë foton që fshiu kur ishte ''TAPË'', Luana Vjollca bën reagimin që nuk pritej: Ua ua ça...[FOTO]

Publikuar më: 10:51 01-07-2018

E kishit parë ndonjëherë Luanën kështu?!

Mbrëmjen e së premtes ajo ka publikuar një foto në Instastory jo si ato që ndan zakonisht me ndjekësit. Moderatorja na tregoi se si duket ajo kur e tepron me alkolin. “Too much Wine” ,- shkroi Luana bashkangjitur një fotoje ku shfaqej disi e trullosur, me flokë të shkujdesur dhe me sy gjysmë të mbyllur nga efekti i alkolit. Epo në një situatë të tillë nuk e kishim parë moderatoren edhe pse sërish ajo duket shumë seksi, mirëpo fotoja nuk qëndroi gjatë pasi e fshiu.

Më pas një faqe në Instagram e ka publikuar këtë foto të Luanës, por ka shkruar: “E dehur nga suksesi”.

Siç duket kjo i ka pëlqyer Luanës dhe ka lënë një koment ku shkroi: Ua ua ça titulli.

ldsnadw.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024800300598145
    array(1) { ["section"]=> string(103) "i-publikojne-foton-qe-fshiu-kur-ishte-tape-luana-vjollca-ben-reagimin-qe-nuk-pritej-ua-ua-ca-foto-63368" }