INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
I njihni? Nuk do ta besoni se për kë artiste shqiptare bëhet fjalë! [FOTO]

I njihni? Nuk do ta besoni se për kë artiste shqiptare bëhet fjalë! [FOTO]

Publikuar më: 09:07 16-08-2017

Ajo në mes është vajzë, dhe jo një vajzë dosido!

Në fakt të treja janë shumë të njohura në botën shqiptare të spektaklit dhe jo vetëm, pasi bëhet fjalë për motrat Istrefi. Respektivisht, Nita, Era dhe Nora sipas radhës në të cilën kanë dalë në këtë foto. Era dhe Nora janë padyshim më të njohura si këngëtare shumë të suksesshme, veçanërisht më e vogla e cila tashmë është bërë e njohur ndërkombëtarisht. Dhe pikërisht bukuroshja 22 vjeçare është ajo që njihet më pak në këtë foto, pasi nëse nuk do na e kishin thënë që është Era nuk do ta kishim besuar kurrë. Gazeta Express shkruan se Nita nga ana tjetër, edhe pse më pak e famshme për publikun, shpeshherë është kujdesur për veshjet e motrave të saj në projektet e tyre muzikore.

istrefi1.png

istrefi2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033509731292725
    array(1) { ["section"]=> string(76) "i-njihni-nuk-do-ta-besoni-se-per-ke-artiste-shqiptare-behet-fjale-foto-34677" }