INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I la pa mend të gjithë! Bella Hadid poston foto me fustanin e saj të ri... [FOTO]

I la pa mend të gjithë! Bella Hadid poston foto me fustanin e saj të ri... [FOTO]

Publikuar më: 12:21 30-09-2018

Bella Hadid shpeshherë merr rreziqe përsa i takon fushës së modës dhe veshja e mbrëmshme nuk bënte përjashtim.

Në Instagramin e saj, modelja ndau disa foto me fustanin e saj që të linte pa mend. Ajo njoftoi se do të dilte në Paris duke veshur një fustan rozë, me bust të dizenjuar nga Jean Paul Gaultier.

Fustani është miksim i modës së vjetër Hollywood-iane me atë të princeshave Disney. Ajo dukej magjepsëse në këtë fustan të kapur ngushtë tek beli dhe me prerje të ulët.

Gjithashtu në këtë mbrëmje, modelja shpërndau dhe një foto live nga koncerti i të dashurit të saj, The Weeknd dhe mund të themi se dashuria e tyre është më e fortë se kurrë.

bella_hadid.JPG

bella_2.JPG

bella_3.JPG

bella_4.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014226198196411
    array(1) { ["section"]=> string(81) "i-la-pa-mend-te-gjithe-bella-hadid-poston-foto-me-fustanin-e-saj-te-ri-foto-73515" }