INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I kushtoi këngë Rihanna-s, por ajo e lë pa përgjigje. Ja çfarë i komenton Young Zerka[FOTO]

I kushtoi këngë Rihanna-s, por ajo e lë pa përgjigje. Ja çfarë i komenton Young Zerka[FOTO]

Publikuar më: 11:32 08-12-2017

Rihanna-n nuk e pëlqen vetëm Noizy, por edhe këngëtarë të tjerë shqiptar të cilët e kanë shprehur publikisht simpatinë ndaj kënëgtares.

Një ndër ta është edhe Young Zerka i cili pak kohë më parë publikoi këngën me titull ‘Like Rihanna’, e cila rezultoi të ishte tepër e pëlqyer në Shqipëri. Por këngëtarja nga Barbnadosi nuk ka bërë asnjë reagim edhe pse suksesi i këngës së Zerkës i ka kapërcyer kufinjtë shqiptarë, madje edhe ritmet e këngës janë reagge, stil që Riri e pëlqen. Mirëpo 29 vjeçarja ka bërë indiferenten ndaj këtij dedikimi dhe ky indiferentizëm i saj ka bërë që kënëgtari t’i shkruajë një status.

65783-640-0-5a2a56898752d.jpg

"Pra ti i kthen përgjigje personave që kanë blerë buzëkuqet e tua, por kurrë nuk i dhe një opinion atij që këndoi një këngë veç për ty? Gjithsesi më pëlqen xhaketa jote vajzë", i shkruan Zerka.

65780-640-0-5a2a568986a2f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003026008605957
    array(1) { ["section"]=> string(94) "i-kushtoi-kenge-rihanna-s-por-ajo-e-le-pa-pergjigje-ja-cfare-i-komenton-young-zerka-foto-44303" }