INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
I dashuri i Taylor Swift sapo siguroi dy role të rëndësishme në Hollywood

I dashuri i Taylor Swift sapo siguroi dy role të rëndësishme në Hollywood

Publikuar më: 10:09 10-09-2017

Taylor Sëift nuk është prononcuar shumë për të dashurin e saj, Joe Alwyn, por kjo nuk e ka ndaluar këtë të fundit të ketë një karrierë të suksesshme. Aktori britanik së shpejti do të vijë në ekranin e madh me dy role në filma Hollivudianë.

26-vjeçari do të luajë përkrah emrave të njohur si Nicole Kidman dhe Russell Croëe në filmin "Boy Erased" që pritet të dalë në 2018-ën si dhe në filmin "Operation Finale" së bashku me Oscar Isaac dhe Ben Kingsley.

Në 2017, Alwyin është pjesë e kastit së filmit Mary Queen of Scots dhe The Favourite përkrah Emma Stone. Aspak keq, eh Taylor?

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00488996505737
    array(1) { ["section"]=> string(79) "i-dashuri-i-taylor-swift-sapo-siguroi-dy-role-te-rendesishem-ne-hollywood-36485" }