INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
HOUSEOLOGY

HOUSEOLOGY

Publikuar më: 15:12 27-12-2015

Për admiruesit e shumtë të muzikës elektronike dhe veçanërisht të ritmeve House, jo dy orë leksioni të mërzitshme por dy orë argëtim. Mos ki turp nëse të vjen të ngresh duart lart e të tundesh kokën. Ne kështu bëjmë gjithmonë.

Më shumë në këtë kategori: « MIXTAPE BY
VITI X »
Article Logic
Execution time: 0.00368404388428
array(1) { ["section"]=> string(14) "houseology-108" }