INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI/ Mburruni me krenari me këtë karakteristikë të shenjës tuaj

HOROSKOPI/ Mburruni me krenari me këtë karakteristikë të shenjës tuaj

Publikuar më: 23:33 11-03-2018

Ja për çfarë duhet të jesh krenar sipas shenjës së horoskopit…

Dashi: duhet të jenë krenar se secilën punë që nisin e përfundojnë. Personat e lindur në shenjë dashit nuk mund t’i ndalë asgjë.

Demi: duhet të jenë krenarë për aftësitë e tyre për të qenë jashtëzakonisht të besueshëm. Personat më shenjën e demit, konsiderohen si njerëz më të qëndrueshëm dhe më të besueshëm.

Binjakët: duhet ët jenë krenar për aftësinë e tyre për të angazhuar të tjerët në bisedë. Nga të gjitha shenjat, ata që i përkasin shenjës së binjakëve, janë më llafazanë.

Dashi: duhet të jenë krenar se secilën punë që nisin e përfundojnë. Personat e lindur në shenjë dashit nuk mund t’i ndalë asgjë.

Demi: duhet të jenë krenarë për aftësitë e tyre për të qenë jashtëzakonisht të besueshëm. Personat më shenjën e demit, konsiderohen si njerëz më të qëndrueshëm dhe më të besueshëm.

Binjakët: duhet ët jenë krenar për aftësinë e tyre për të angazhuar të tjerët në bisedë. Nga të gjitha shenjat, ata që i përkasin shenjës së binjakëve, janë më llafazanë.

Gaforrja: duhet të jenë krenar për aftësinë e tyre që krijojnë ndjenjë të dashurisë kudo. Ata njihen si qenie emocionale, por janë edhe shuam të dashur dhe duhet të jenë krenarë për sjelljen e tyre.

Luani: duhet të jenë krenarë për aftësinë e tyre që shkëlqejnë kudo që ndodhen. Sharmi i personave që i përkasin kësaj shenje, i bën ata që të shëndrrisin në çdo ambient.

Virgjëresha: duhet të jenë krenarë për aftësinë dhe forcën që kanë për të bërë mirë. Virgjëreshat duhet të jen krenare për aftësinë për të bërë ndryshime pozitive në botë.

Peshorja: duhet të jenë krenarë që ja dalin të zbukurojnë jetën e të tjerëve. Nëse një peshore ndjehet mirë pranë jush, atëherë jini të sigurt se jeni shumë tërheqës e sharmantë.

Akrepi: duhet të jenë krenarë se shohin motivet e vërteta të njerëzve. Një akrep nuk mund ta mashtroni, sepse kanë një instinkt të zhvilluar për të dalluar të vërtetën dhe mashtrimet.

Shigjetari: duhet të jenë krenarë për frymën e tyre kureshtare dhe etjen e tyre për njohje. Personat që i përkasin kësaj shenje, vazhdimisht kërkojnë të zgjerojnë horizontin.

Bricjapi: duhet të jenë krenarë për aftësinë e tyre për të marrë atë që duan dhe kur e duan. Personat e kësaj shenje kanë guxim të ndjekin ëndrrat e tyre dhe ja dalin t’i arrijnë ato.

Ujori: duhet të jenë krenarë për diçka të çuditshme, por shpesh jashtëzakonisht të shkëlqyer dhe idetë gjeniale. Ata shpesh kanë ide të çmendura, por që shpesh tingëllojnë gjeniale.

Peshqit: duhet të jenë krenarë për lidhjen e fortë që kanë me botën shpirtërore, shkruan bordo.al. Ata duhet ët jenë krenarë për intuitën shpirtërore.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013070106506348
    array(1) { ["section"]=> string(74) "horoskopi-mburruni-me-krenari-me-kete-karakteristike-te-shenjes-tuaj-52615" }