INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Hidhet shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit [FOTO]

Hidhet shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit [FOTO]

Publikuar më: 16:10 12-01-2018

Është hedhur ditën e sotme shorti për fazën e çerekfinalen e Kupës së Mbretit të Spanjë.

Sipas çiftëve të krijuara Real Madriti do përballet me Leganes, Barcelona me espanyolin dhe Atletiko madrit me sevilan.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 16 dhe 18 janar, ndërsa ato të kthimit më 23 dhe 25 janar.

sport.PNG


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011639595031738
    array(1) { ["section"]=> string(66) "hidhet-shorti-per-fazen-cerekfinale-te-kupes-se-mbretit-foto-47352" }