INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Hidhet shorti i Ligës së Kombeve, Shqipëria njeh Kundërshtarët që do ketë [FOTO]

Hidhet shorti i Ligës së Kombeve, Shqipëria njeh Kundërshtarët që do ketë [FOTO]

Publikuar më: 13:09 05-01-2018

Mësohet se cilët mund të jenë kundërshtarët e mundshëm më të cilët kombëtarja shqiptarë do përballet në ligën e Kombeve.

Së shpejti pritet të hidhet shorti për ndarjen e Ligës C të ligës së Kombeve dhe Shqipëria është në të njëjtën vazo me Greqinë, Serbinë dhe Norvegjinë.

sporttt.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011518001556396
    array(1) { ["section"]=> string(83) "hidhet-shorti-i-liges-se-kombeve-shqiperia-njeh-kundershtaret-qe-do-kete-foto-46711" }