INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hidhet shorti i Champions League, Barcelona-Manchester ndeshja ‘’drithëruese’’

Hidhet shorti i Champions League, Barcelona-Manchester ndeshja ‘’drithëruese’’

Publikuar më: 16:42 15-03-2019

Shorti i çerekfinaleve të Champions League rezervoi plot surpriza. Barcelona – Manchester United ishte ajo që solli edhe më shumë emocione. Dy ekipe që kanë një histori të gjatë rivaliteti në këtë kompeticion. Ndërkohë Juventusi do të udhëtojë drejt Ajaksit.

Drejtuesit bardhezinj nuk e nënvlerësojnë aspak kundërshtarin e tyre, ekipin plot talente dhe kompakt hollandez. Shorti rezervoi edhe një derbi anglez midis City-t dhe Tottenham, ndërsa Liverpool do të “masë forcat” me ekipin e Portos.

 maxresdefault.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097420215606689
    array(1) { ["section"]=> string(79) "hidhet-shorti-i-champions-league-barcelona-manchester-ndeshja-dritheruese-89208" }