INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Hidhet poshtë versioni i policisë, mjekët për vdekjen e foshnjes: Fëmija i prerë në të gjitha anët

Hidhet poshtë versioni i policisë, mjekët për vdekjen e foshnjes: Fëmija i prerë në të gjitha anët

Publikuar më: 18:43 13-02-2018

Një ngjarje e tmerrshme është raportuar ditën e sotshme.

Sipas të dhënave policore, me datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Gliozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësja V.K, vjeç 40 banuese në Tiranë, me foshnjën 2 javësh, e cila ka lindur në kushtet e shtëpisë, por më pas foshnja vdiq në maternitet e nëna është në gjendje të rëndë.

Sipas policisë shtetësja me iniciale V.K, raportohet të jetë me çrregullime mendore, por mjekët e maternitetit e hedhin poshtë raportimin e bërë nga policia për sa i përket vdekjes së foshnjes. Sipas mjekëve foshnja ka shkuar i prerë nga të gjitha anët dhe është.

Duke iu referuar edhe faktit që nëna është me çrregullime mendore, mjekët kanë dyshimin se ka qenë pikërisht nëna ajo e cila i ka shkaktuar prerjet fëmijës së saj.

Gjithsesi, situata është ende e paqartë ndaj në këto kushte, pritet një reagim tjetër nga ana e policisë për të sqaruar shkaqet zyrtare të vdekjes së foshnjës të cilat do të përcaktohen edhe nga ekspertiza.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026271343231201
    array(1) { ["section"]=> string(102) "hidhet-poshte-versioni-i-policise-mjeket-per-vdekjen-e-foshnjes-femija-i-prere-ne-te-gjitha-anet-50244" }