INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojini të pasmet e Kim Kardshian, Morena Taraku “çmend” rrjetin [FOTO]

Harrojini të pasmet e Kim Kardshian, Morena Taraku “çmend” rrjetin [FOTO]

Publikuar më: 16:55 28-07-2017

Harrojeni Kim Kardashian, të pasmet e këngëtares shqiptare, Morena Tarakut po çmendin internetin…

Këngëtarja Morena Taraku duket se pas publikimit te kenges se saj te fundit, “SHLIF” po shijon suksesin dhe po relaksohet . Ajo këtë moment e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe në foton e fundit duket se Morena po çmend internetin me te pasmet e saja, ku vlen të thuhet se duhet të harrojmë të pasmet me apo pa celulit të Kim Kardshian./intv.al/

morenaa.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010039806365967
    array(1) { ["section"]=> string(74) "harrojini-te-pasmet-e-kim-kardshian-morena-taraku-cmend-rrjetin-foto-33379" }