INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni videon me Ray J! Reperi i famshëm sapo i tregoi gjithë botës se ka bërë SEKS me Kim Kardashian!

Harrojeni videon me Ray J! Reperi i famshëm sapo i tregoi gjithë botës se ka bërë SEKS me Kim Kardashian!

Publikuar më: 19:04 25-01-2019

Me siguri Kanye West do “luajë mendsh”! Reperi The game nuk e ka për herë të parë që i drejtohet familjes Kardashian për bëmat që ai ka bërë me to.

Tashmë nga një video në “Instagram-in” e një fanse-je shihet një paraqitje e vogël e këngës më të re që ai do të nxjerrë në treg së bashku me albumin e tij.

Nga videoja dëgjohen disa fjalë mjaft banale dhe të ashpra: “E kam mbajtur Kim Kardashian prej fyti/ E kam bërë të ka....jë derisa të mbytet/Ndoshta duhet të kërkoj falje se Kanye është miku im”.

Kjo është një deklaratë e fortë që patjetër do të shkaktojë disa reagime nga çifti West-Kardashian.

The Game pritet të nxjerrë albumin e ri pas një kohë shumë të gjatë dhe duket se do të shkaktojë shumë polemika.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078020095825195
    array(1) { ["section"]=> string(109) "harrojeni-videon-me-ray-j-reperi-i-famshem-sapo-i-tregoi-gjithe-botes-se-ka-bere-seks-me-kim-kardashian-85372" }