INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHAHA! Do të qeshni me lot, Noizy zbulon “Kushtrimin”, acarohet keq fare dhe e shan taksistin para të gjithëve, jo “NANËN”! [VIDEO]

HAHAHA! Do të qeshni me lot, Noizy zbulon “Kushtrimin”, acarohet keq fare dhe e shan taksistin para të gjithëve, jo “NANËN”! [VIDEO]

Publikuar më: 17:01 14-05-2018

S’kishte faj i shkreti! 

E shohim gjatë gjithë kohës duke udhëtuar dhe këtë herë nuk ka përdorur makinat e tij të shtrenjta, por një taksi. Ai ndodhet në Stamboll, por i ka ndodhur ajo që se kishte imagjinuar ndonjëherë, pasi udhëtimi nuk shkoi aspak ashtu siç duhet.

Taksisti ishte nga ata që që flasin shumë dhe reperi shqiptar është bezdisur shumë nga ky fakt. Ai ka publikuar disa video, ku taksisti shfaqet duke folur në celular me zë shumë të lartë dhe që e ka “çmendur atë”

“Bërtit edhe pak ta …mamin” ka shkruar Noizy në një video, ndërsa në një tjetër, është shprehur   dhe “Fuck Umiti”. Këto video kanë shkaktuar të qeshura pa fund tek të gjithë ndjekësit e tij që kanë parë këto video.

Ai më pas ka hyrë “live” në Instagram ku është tallur me taksistin, të cilin e ka quajtur edhe “Kushtrim”, madje tha që është më nana se nana. Nuk kanë munguar as komentet e personazheve të njohur si Florian Marku apo Elena Lika.

Më pas Noizy ka publikuar një foto të tij në Instastory ku shkruan “Jam Nana nga Turqia”.

 zin.jpg

florrro.jpg

myg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004047155380249
    array(1) { ["section"]=> string(127) "hahaha-do-te-qeshni-me-lot-noizy-zbulon-kushtrimin-acarohet-keq-fare-dhe-e-shan-taksistin-para-te-gjitheve-jo-nanen-video-58327" }