INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Noizyt s'i del inati! Shan rëndë tifozin serb: Në emër të popullit të q**** … [FOTO]

HAHA! Noizyt s'i del inati! Shan rëndë tifozin serb: Në emër të popullit të q**** … [FOTO]

Publikuar më: 22:21 22-06-2018

Një ndër tifozët më të flaktë shqiptarë mbrëmjen e sotme ishte edhe reperi i famshëm, Noizy. Pas fitores së Zvicres kundër Serbisë, të shumtë ishin VIP-at shqiptarë që treguan sa krenarë u ndjenë sot. Golat e Xhakes dhe Shaqirit do mbahen mend gjate nga të gjithë dhe Noizy nëpërmjet një postimi në Instagram ka shprehur emocionet e tij dhe komentet kanë qenë të shumta.

Teksa një tifoz serb shkruan në gjuhën e tij një koment në foton e Noizy-t, ku shihen dy çunat, reagimi i reperit ka shkaktuar shumë të qeshura dhe pse e ofendon rëndë komentuesin. Fotoja më poshtë flet shumë qartë!/intv.al/

ec5b61fe-ca56-425c-bd1a-6790a18afe59.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025789737701416
    array(1) { ["section"]=> string(80) "haha-noizyt-s-i-del-inati-shan-rende-tifozin-serb-ne-emer-te-popullit-te-q-62580" }