INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Noizy bën këtë postim, Oriola Marashi i lë komentin epik që na “acaron” dhe na bën të gjithëve të qeshim! [FOTO]

HAHA! Noizy bën këtë postim, Oriola Marashi i lë komentin epik që na “acaron” dhe na bën të gjithëve të qeshim! [FOTO]

Publikuar më: 18:16 25-04-2018

Po ku i ka shkuar mendja!

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite. Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Këtë gjë ka bërë ai së fundmi ku ka publikuar një foto në Instagram me të cilën njofton fansat e tij për koncertet e rradhës që do të mbajë në disa qytete të shtetit fqinj, Greqi.

Nuk është se kishte ndonjë gjë për të qeshur në këtë postim, por Oriola sapo na tregoi edhe njëherë që ka një sens humori shumë të mirë, pasi i la një komentit reperit në foto.

Të gjithë e dini me siguri se si qeshin në komente grekët ose shqiptarët që jetojnë në Greqinë. Nëse nuk e dini, ua tregon Oriola sepse pikërisht këtë koment i ka lënë Noizyt “Xaxaxaxa”, koment i cili s’na ka pëlqyer, por edhe kemi qeshur me të.

xahxhxaxa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075078010559082
    array(1) { ["section"]=> string(117) "haha-noizy-ben-kete-postim-oriola-marashi-i-le-komentin-epik-qe-na-acaron-dhe-na-ben-te-gjitheve-te-qeshim-foto-56372" }