INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Linda Rei nuk i ndal ngacmimet, zbulon arsyen pse do Albi Nakon: Se edhe kur e lëpin...[FOTO]

HAHA! Linda Rei nuk i ndal ngacmimet, zbulon arsyen pse do Albi Nakon: Se edhe kur e lëpin...[FOTO]

Publikuar më: 18:24 14-09-2018

Disa ditë më pare Linda Rei postoi disa foto, ku tregonte flokët e prera dhe duke i bërë tag Albi Nakos të cilin e ngacmonte atë duke nënkuptuar që dukej si Alba Hoxha. Më pas postoi video e foto në instastory ku ndryshoi mbiemrin e saj me të Albës.

E siç duket Linda Rei është fiksuar keq me Alba Hoxhën dhe Albi Nakon dhe nuk ndalet që publikuari foto e video të tyre në Instagram. Dhe të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme, pasi ka publikuar një video të Albit dhe shkruan: “Ja pse e dua kët robin ktu se edhe kur e lëpin nuk shkrihet...”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009584903717041
    array(1) { ["section"]=> string(98) "haha-linda-rei-nuk-i-ndal-ngacmimet-zbulon-arsyen-pse-do-albi-nakon-se-edhe-kur-e-lepin-foto-71721" }