INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Granit Xhaka publikon këtë foto pas fitores, NOIZY i lë komentin më epik duke sharë Serbinë, reagon edhe Ledri [FOTO]

HAHA! Granit Xhaka publikon këtë foto pas fitores, NOIZY i lë komentin më epik duke sharë Serbinë, reagon edhe Ledri [FOTO]

Publikuar më: 22:59 22-06-2018

Mbrëmjen e sotme zemrat tona u ngritën të gjitha peshë pas dy golave të shënuar nga futbollistët shqiptarë kundër kombëtares serbe. Pas fitores spektakolare, ka reguar Granit Xhaka i cili ka shprehur gëzimin në rrjetet sociale me anë të dy fotove të kapura nga ndeshja.

Por, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i këngëtarit Noizy, i cili në rrjetët sociale nuk përmbahet dhe shan rëndë Serbinë duke shkruar: “Shqipëri – Serb*i”. Më poshtë është edhe komenti tjetër i Ledri Vulës i cili shkruan: “Heronjtë nuk duken ndryshe”.

xha.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093317031860352
    array(1) { ["section"]=> string(124) "haha-granit-xhaka-publikon-kete-foto-pas-fitores-noizy-i-le-komentin-me-epik-duke-share-serbine-reagon-edhe-ledri-foto-62576" }