INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Fansi i gjen pikën e dobët dhe i thotë që e mund, Florian Marku “ia ngjesh” me të qeshur, ja si ia kthen [FOTO]

HAHA! Fansi i gjen pikën e dobët dhe i thotë që e mund, Florian Marku “ia ngjesh” me të qeshur, ja si ia kthen [FOTO]

Publikuar më: 19:35 03-05-2018

Floriani qenka shumë i shkathët!

Edhe pak javë na ndajnë nga dueli mes Florian Markut dhe serbit Sladjan Dragisiç, duel që do të mbahet në 8 qershor në pallatin e sportit “Asllan Rusi”. Kampioni i kick-boxit, Florian Marku ka njoftuar në rrjetet sociale për biletat që do të jenë në shitje për ndeshjen e 8 Qershorit dhe e kemi parë shumë të përkushtuar për këtë ndeshjeve për shkak se po stërvitet shumë intensivisht.

Ai shpesh herë ndan foto e video nga stërvitjet e tij, por “fatkeqësisht” një fans i ka gjetur pikën e dobët. Ai i ka komentuar që pika e dobët e Florianit është këmba e majtë dhe nëse do ndesheshin, d e godiste aty derisa të dorëzohej.

Floriani nuk mund të mos i kthene përgjigje dhe me “të qeshur me të ngjeshur” i thotë “qenke specialist” me një emoji duke qeshur me lot. Shpresojmë ta ketë kuptuar ironinë komentuesi.

meadsda.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035948753356934
    array(1) { ["section"]=> string(116) "haha-fansi-i-gjen-piken-e-dobet-dhe-i-thote-qe-e-mund-florian-marku-ia-ngjesh-me-te-qeshur-ja-si-ia-kthen-foto-57195" }