INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Fansat kapin DETAJIN e çuditshëm në foton e Marinës gjatë pushimeve dhe s’ka lidhje me shtatzëninë! [FOTO]

HAHA! Fansat kapin DETAJIN e çuditshëm në foton e Marinës gjatë pushimeve dhe s’ka lidhje me shtatzëninë! [FOTO]

Publikuar më: 12:49 22-06-2019

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi kanë nisur pushimet së bashku, në një nga vendet më të lakmuara në botë, siç janë ishujt Barbados. Çifti i njohur ka ndarë foto nga parajsa tropikale dhe Marina nuk kishte si të mos shkëlqente në atë vend të mrekullueshëm.

Së fundmi Marina ka publikuar një foto e veshur me fustan pink rrjete, me një lule të vendosur në flokë, e ulur në shezlon, por vëmendjen në këtë foto e mori dikush tjetër. Ndjekësit vunë re një pushues mbrapa bukuroshes që nuk ja ndan sytë ndërkohë që është me gruan e tij.

“E paske nda atë me gru, ajo edhe me u myt ky as që e ven re,”– shkruan një komentues.

“Po ai ça ka që shikon?”- shkruan një tjetër komentues.

“Shiko gruan thuaj atij bandillit mbrapa se do të mbytet o i shkret,”- vijon një ndjekëse.

VETT.png

CKA.png

DAS.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012292146682739
    array(1) { ["section"]=> string(114) "haha-fansat-kapin-detajin-e-cuditshem-ne-foton-e-marines-gjate-pushimeve-dhe-s-ka-lidhje-me-shtatzenine-foto-96884" }