INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Dafina Zeqiri publikon foton seksi me bikini, Noizy ka një pyetje për të, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

HAHA! Dafina Zeqiri publikon foton seksi me bikini, Noizy ka një pyetje për të, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 19:51 04-07-2018

Pas një periudhe të gjatë pushimi, Dafina Zeqiri është rikthyer më e “nxehtë” se kurrë me një këngë të re që pritet të kthehet në hit veror. Para pak ditësh këngëtarja kosovare ka publikuar videoklipin e “Fuego” dhe ashtu siç ka titullin kënga, e tillë është paraqitur ajo në klip.

Dafina ka publikuar shumë video dhe foto nga projekti i saj i fundit dhe së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet me bikini body të zeza ndërkohë që ka nxjerrë gjuhën jashtë dhe shkruan: “Doket nxehtë se hiq ftohtë sësht”. Nisur nga poza dhe përshkrimi që ka përdorur, Noizy është munduar të flasë në dialektin kosovar dhe e pyet: çka ki oj bi”.

Mesa duket Dafina ka patur shumë ftohtë gjatë këtij momenti të klipit dhe ia ktheu: Peshqirin tim të lutem”.

 

dwaddd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012450218200684
    array(1) { ["section"]=> string(110) "haha-dafina-zeqiri-publikon-foton-seksi-me-bikini-noizy-ka-nje-pyetje-per-te-shihni-si-ia-kthen-ajo-foto-63807" }