INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Hack-ohet Snapchat i Kylie Jenner, i vjedhin fotot nudo?! [FOTO]

Hack-ohet Snapchat i Kylie Jenner, i vjedhin fotot nudo?! [FOTO]

Publikuar më: 10:48 24-07-2017

E vetmja gjë që i bën VIP-at të dridhen janë piratët e kompjuterave.

Pas personazheve të shumtë të cilëve iu vodhën fotot nudo 2 vjet më parë, duket se mund të ketë ardhur dhe radha e Kylie Jenner. Dhe duke parë se hacker-at nuk bëjnë shaka, motra e vogël Jenner nuk do bënte keq qe të shqetësohej, seriozisht. Ndjekësit e bukuroshes 19 vjeçare u surprizuan nga një mesazh interesant në rrjetin e saj social ditën e djeshme. Në Snapchatin e saj ishte postuar një screenshot i një SnapCode të verdhë të një përdoruesi me emrin “chikri95”. Por çfarë i tronditi të gjithë ishte mesazhi i shkruar mbi foton “më shtoni për foto nudo të kylie jenner!! Twitter “chikri98”. Megjithatë iluzioni këtë herë zgjati shumë pak pasi në Twitter, rreth një orë më vonë ai tha që gjithçka ishte shaka pasi Kylie nuk ka foto nudo. Goxha mënyrë për të siguruar ndjekës.

sn1.jpg

sn2.jpg

sn3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027701854705811
    array(1) { ["section"]=> string(65) "hack-ohet-snapchat-i-kylie-jenner-i-vjedhin-fotot-nudo-foto-32944" }