INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit Katy Perry! I dhuron një puthje në buzë konkurentit të ‘American Idol [FOTO]

Habit Katy Perry! I dhuron një puthje në buzë konkurentit të ‘American Idol [FOTO]

Publikuar më: 12:30 13-03-2018

Përveç tipit të veçantë, dallon edhe për klipet e veçanta që realizon.

Së fundmi, Katy Perry është e angazhuar në ‘reality shoë’-n ‘American Idol’. Të dielën ishte premiera ku mes konkurentëve, ishte dhe një djalë nga Oklahomas. Ai quhej Benjamin Glaze dhe përpara performancës u tregoi tre anëtarve të jurisë se nuk kishte qenë asnjëherë i lidhur dhe nuk dinte si të puthte një vajzë. Ndoshta kjo ishte arsyeja që Katy Perry i dha për herë të parë mundësinë që ai të puthte një femër në buzë.

Perry i tha Benjamin që të afrohej e ta puthte në faqe. Ai e puthi, por më pas Katy ndryshoi drejtim dhe e puthi në buzë.

 5aa686a6782fde7f2f8b45b4-750-563.jpg                      

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010171890258789
    array(1) { ["section"]=> string(84) "habit-katy-perry-i-dhuron-nje-puthje-ne-buze-konkurentit-te-american-idol-foto-52725" }