INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Grupi 'Metallica' këndon krah flamurit shqiptar [FOTO]

Grupi 'Metallica' këndon krah flamurit shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 16:09 13-02-2018

Flamurin shqiptar e kemi parë edhe në duart e personazheve të huaj të famshëm.

Së fundmi sapo e pamë krah grupit legjendar të rock-ut ‘Metallica’.

Grupi po  zhvillon një turne në disa qytete të Italisë. Dje ata performuan në Bolonja dhe ndërsa përgatiteshin në prova, flamuri kuqezi ndodhej i varur prapa. Me siguri  është vënë aty nga ndonjë fans shqiptar i tyre. 

b0bad4562fb0246b3bec1e23dec7ecc3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00076985359191895
    array(1) { ["section"]=> string(56) "grupi-metallica-kendon-krah-flamurit-shqiptar-foto-50228" }