INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e klipit të Maroon 5 dhe reperes tuaj të preferuar, është numri 1 për momentin! [VIDEO]

Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e klipit të Maroon 5 dhe reperes tuaj të preferuar, është numri 1 për momentin! [VIDEO]

Publikuar më: 19:31 31-05-2018

Sa bukur kërcen! 

Maroon 5 dhe Cardi B kanë sjellë bashkëpunimin e tyre nën titullin “Girls Lile You”, klip në të cilin shfaqen vajza të famshme dhe me mjaft ndikim në botën e ‘shoëbizit’. Figura si, Jennifer Lopez, Camila Cabello, Ellen DeGeneres janë pjesë e tij dhe shfaqen në momente të ndryshme. Së bashku me to është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, e cila shfaqet në fund teksa kërcen nën ritmet e muzikës.

lik.jpg

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe duke qenë se ata janë dy emra shumë të dashur për publikun, pasi kënga është pritur shumë mirë duke qenë numri 1 në "trending" dhe ka marrë shumë klikime në YouTube.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0026600360870361
  array(1) { ["section"]=> string(105) "grupi-dhe-reperja-juaj-e-preferuar-sjellin-kengen-e-re-qe-eshte-numri-1-per-momentin-kengetarja-e-n-60273" }