INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Greta Koçi lancon këngën “Përsëri”

Greta Koçi lancon këngën “Përsëri”

Publikuar më: 08:38 23-11-2017

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, ka bërë me dije për publikun se sot do të publikojë këngën dhe videoklipin e saj më të ri.

Kënga që, sipas këngëtares, është muzikë nga shpirti  titullohet “Përsëri”

“Nesër do të dëgjoni muzikë nga shpirti... E ndjerë dhe e kënduar me zemër, nga unë... për të gjithë ju! Uroj të jetë kënga që do të godasë zemrat tuaja... Jeni gati për nesër”, ka pyetur ajo fansat e saj me një fotografi në Instagram.

Kënga e saj e fundit është “Nuk ka dashni” në bashkëpunim me Genc Prelvukajn e lansuar gjatë verës.

strh_e34.PNG

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011370182037354
    array(1) { ["section"]=> string(38) "greta-koci-lancon-kengen-perseri-42789" }