INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

Publikuar më: 22:20 21-04-2018

Një përplasje e madhe nisi mes reperave të njohur kosovarë. Ishin dyshja Dj Blunt dhe Real 1 ata që e filluan duke postuar një seri videosh në Instastory ku kanë ofenduar rëndë Ledri Vulën dhe Gjikon. Ky I fundit bashke me Faton Shoshin postuan një video ku tregoni se ishin ndodheshin në shtëpinë e Bluntit dhe se reperi do e rrihte me ''papuqe Gucci''.

-640-0-5adba5009b0f2.jpg

U tha se Blunt nuk ja hapi derën, por i ftuar sot në “Xing me Ermalin” Blunt tregoi se Gjiko nuk ka shkuar fare tek shtëpia e tij.
“Ndoshta ka bërë shpërndarësin e picave me ndonjë derë tjetër, tek unë jo”, u shpreh Blunt.

Ndërkohë dy reperët u bënë pjesë e një loje, ku duhet të pinin pijet në studio nëse artisti i ka blerë klikimet e këngës që jepet në sfond. E para që u shfaq ishte Enca me këngën e shumëpërfolur “Dua”, videoklipi i të cilës ka arritur 8 milione klikime. Sapo nisi “Dua” e Encës, Blunt dhe Real 1 morën pijet për të treguar kështu se ajo i ka blerë klikimet. Siç duket reperët nuk shkojnë mirë as me Encën dhe nuk dihet ende si do reagojë këngëtarja pas kësaj.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026898384094238
    array(1) { ["section"]=> string(113) "gjiko-i-shkoi-ne-shtepi-ta-rrihte-me-papuqe-gucci-blunt-tregon-momentin-tani-dyshja-sulmojne-keq-encen-foto-55991" }