INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjërat që ne duam t'i harrojmë se kanë ekzistuar nga bota e modës [FOTO]

Gjërat që ne duam t'i harrojmë se kanë ekzistuar nga bota e modës [FOTO]

Publikuar më: 14:59 06-07-2018

Shtëpisë e modës për të dalë nga monotonia dhe mediokriteti synojnë që të guxojnë sa më shumë që të jetë e mundur. Por ja që jo gjithmonë ia dalin që të kenë sukses me gjërat e reja që na prezantojnë. 

Gjatë gjithë kësaj kohe kemi parë disa trende, nga më të ndryshmet. Por ekzistojnë disa gjëra dhe trende që ne duam t’i harrojmë përgjithmonë dhe të mendojmë se s’kanë ekzistuar ndonjëherë.


Ja cilat janë ato:

2257060-_nHAg2ElxPn8tdJ3ZhaOnyCXWdCh_V_VtHMW01T0Nrw-1530106201-728-c58acbf21e-1530346409.jpg

2256960-1-1530105999-728-540caab591-1530346409.jpg

2257210-il_570xN341885005-1530106108-728-104b82b53d-1530346409.jpg

2257260-1524117311111511613-1530105361-728-6afce7810b-1530346409.jpg

2257410-1522171581182764089-1530104630-728-228c7347d0-1530346409.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0055580139160156
    array(1) { ["section"]=> string(89) "gjerat-qe-ne-duam-t-i-harrojme-pergjithmone-se-kane-ekzistuar-nga-bota-e-modes-foto-64045" }