INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjëra që ndodhin! Kim Kardashian i bën dhuratën e veçantë këngëtares shqiptare, por ajo i ngatërron emrin, mos e humbisni! [VIDEO]

Gjëra që ndodhin! Kim Kardashian i bën dhuratën e veçantë këngëtares shqiptare, por ajo i ngatërron emrin, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 21:24 01-04-2018

Shpresojmë të mos jetë mërzitur!

Kim Kardashian është padiskutim një nga femrat më të suksesshme në botë e cila përveç modelingut ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes. Së fundmi, Kim ka nxjerr në shitje linjën e saj të produkteve të kozmetikës, në bashkëpunim me grimerin shqiptar, Mario Dedivanovic.

37-vjeçarja ka vendosur që disa nga produktet t’i shpërndajë te shoqëria e saj e afërt për promovim. E njëra ndër to që pati fatin të marrë një dhuratë të tillë nga Kim, ishte edhe këngëtarja Bebe Rexha. Këngëtarja shqiptare publikoi në InstaStory disa imazhe të produkteve kozmetike të linjës K&M, ndërsa shkruante falënderime për Kimin dhe Marion.
Por nëse e vini re, Bebe është ngatërruar pak kur i ka thënë mbiemrin “West” Kimit, pasi tha “Wext”, mirëpo e korrigjoi shpejt./intv.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029699802398682
    array(1) { ["section"]=> string(130) "gjera-qe-ndodhin-kim-kardashian-i-ben-dhuraten-e-vecante-kengetares-shqiptare-por-ajo-i-ngaterron-emrin-mos-e-humbisni-video-54275" }