INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjëja më e bukur që mund të keni parë sot! Me flamur KUQ E Zi e me valle SHQIPTARE, Rita Ora “djeg” skenën: Të dua Shqipëri [VIDEO]

Gjëja më e bukur që mund të keni parë sot! Me flamur KUQ E Zi e me valle SHQIPTARE, Rita Ora “djeg” skenën: Të dua Shqipëri [VIDEO]

Publikuar më: 21:37 03-06-2018

Rita Ora ndez publikun, me shumë krenari kërcen valle SHQIPTARE e flet SHQIP! 

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar sonte në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, para qindra e mijërave fansave. Ajo ka arritur të ndezë skenën, duke krijuar një atmosferë fantastike për qytetarët që kanë shkuar për ta ndjekur nga afër. Ndërkohë që po performonte disa nga hitet e saj, Rita Ora kishte rezervuar një surprizë për publikun shqiptar në Tiranë.

Rita kërceu para të gjithëve Vallen e Shotës, ndërkohë që në sfond shfaqej flamuri shqiptar. Vallen e kishte remix-uar me këngën “Black Widow” dhe herë pas herë falënderonte publikun e thonte “Të dua Shqipëri”.

33915997_1954590558203871_3520593917776723515_n from Elton Cara on Vimeo.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073399543762207
    array(1) { ["section"]=> string(130) "gjeja-me-e-bukur-qe-mund-te-keni-pare-sot-me-flamur-kuq-e-zi-e-me-valle-shqiptare-rita-ora-djeg-skenen-te-dua-shqiperi-video-60589" }