INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Gigi, Bella dhe Anwar Hadid sfilojnë për herë të parë në të njëjtën pasarelë [VIDEO]

Gigi, Bella dhe Anwar Hadid sfilojnë për herë të parë në të njëjtën pasarelë [VIDEO]

Publikuar më: 12:05 20-09-2017

Java e Modës në Londër premton surpriza!

Nuk kishte ndodhur ndonjëherë më parë që tre modelë me lidhje gjaku ndërmjet tyre të ecnin në të njëjtën pasarelë, por mbrëmjen e djeshme në Tommy Hilfiger Show, Gigi, Bella dhe vëllai i tyre i vogël Anwar ishin ata që hapën shfaqjen. 

Pasarela me temën e një koncerti rock me motive cirku përfundoi në një shfaqje të vërtetë. Kërcimtarë, akrobatë, performues cirku si dhe grupi The Chainsmokers, e çuan atmosferën në një tjetër nivel.

Për të shuar kureshtjen, ndiqni videon më poshtë!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010299682617188
    array(1) { ["section"]=> string(87) "gigi-bella-dhe-anwar-hadid-sfilojne-per-here-te-pare-ne-te-njejten-pasarele-video-37125" }