INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gëzuar ditëlindjen Google

Gëzuar ditëlindjen Google

Publikuar më: 11:52 10-09-2018

Që nga 1998 kompania Google ka krijuar një themel të fortë në fushën e teknologjisë dhe jo vetëm.E renditur në majën e klasifikimit si kompania me më shumë fitime për vitin 2018 Google këtë javë feston 20 vjetorin e saj.Cfarë do të bënim ne pa Google?

Instagram Banner

E vëshitë ti përgjigjes kësaj pyetje në fakt duke marrë parasysh se sa produkte dhe shërbime përdorim nga kjo kompani.Në nder të 20 vjetorit ju listojmë cfarë pëerdorim ne cdo ditë me se shumti nga Google:
1.Motorri i kërkimit Google
2.Gmail
3.Google Chrome
4.Youtube
5.Android (produkti më i shitur i Google)
6.Google Maps
7.Google translate
8.Google Drive
9.Google News
10.Google +

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079240798950195
    array(1) { ["section"]=> string(31) "gezuar-ditelindjen-google-71092" }