INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Getoari i uron ditëlindjen këtij personi të dashur [FOTO]

Getoari i uron ditëlindjen këtij personi të dashur [FOTO]

Publikuar më: 12:01 13-01-2018

Getoari mëngjesin e sotëm e ka nisur me një urim.

Ai këtë herë ka disa fjalë  për një person mjaft special. Babai i reperit feston ditëlindjen dhe me një foto të postuar me të, Getoari shkruan thjeshtë: Urimë ditëlindjen bab’. Geti shfaqet rrallë me prindërit dhe në të tilla raste të rralla shohim sa ngjashmëri ka ai me babain.

26803326_10212976443119103_134615948_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0022509098052979
  array(1) { ["section"]=> string(61) "getoari-i-uron-ditelindjen-ketij-personi-te-dashur-foto-47406" }