INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Genta e BB nuk u ndahet muhabeteve ''intime'', pas videos në hotel tregon çfarë bëri në 2 të natës [FOTO]

Genta e BB nuk u ndahet muhabeteve ''intime'', pas videos në hotel tregon çfarë bëri në 2 të natës [FOTO]

Publikuar më: 12:43 12-07-2018

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të komentuara në vend, që pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother Albania, Genta është përfol shumë, sidomos pasi postoi videon ku shfaqëej në dhomën e një hoteli ku kishte kaluar natën me të dashurin.

Video u përhap me shpejtësi në rrjet, gjë që e revoltoi Gentën dhe bëri që ajo të deklaronte se do të mbyllte llogarinë e saj në Instagram. Mirëpo, pas videos së bujshme, disa minuta më parë Genta ka tërhequr sërish vëmendjen e të gjithëve kur ka treguar në Instastory për marrëdhënien seksuale deri në 2 të natës.

"Kur ke bërë sex për herë të fundit?"- e pyet një fanse.

"Atë natë që u ktheva në 2..."- i përgjigjet troç ish-konkurentja.

gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067000389099121
    array(1) { ["section"]=> string(104) "genta-e-bb-nuk-u-ndahet-muhabeteve-intime-pas-videos-ne-hotel-tregon-cfare-beri-ne-2-te-nates-foto-64785" }