Shiko episodet e plota te Geek Room

Shokuese! Facebook lejon adoleshentët të shohin porno

Tuesday, 23 May 2017 15:22
Guardian zbulon për herë të parë rregullat dhe linjën editoriale sekrete te Facebook.

Robosea, droni i parë që xhiron nën ujë

Monday, 22 May 2017 15:43
Robosea ka shfaqur dronin e parë nënujor BIKI Bionic pa tela, i cili mundëson xhirimin e pamjeve në cilësinë 4K.

Shpiket roboti fizioterapist. Bën të mundur parandalimin e sëmundjeve ortopedike [VIDEO]

Monday, 22 May 2017 14:50
Shpiket i pari roboti fizioterapist, në botë. Prodhimi i robotit Hunova është realizuar në Itali. Ai bënë të mundur që…

Mosha më e mirë për t’i dhënë fëmijës një smartphone? Nuk do ta besoni ç’thotë Bill Gates!

Monday, 22 May 2017 14:37
Babai i industrisë së kompjuterit modern duhet dëgjuar, pasi është ai që së bashku me Steve Jobs e ka revolucionarizuar…

Facebook del lakuriq, lejon qëllimisht kërcënimet me vdekje dhe videot torturuese!

Monday, 22 May 2017 12:43
Është skandaloze ajo që ka “rrjedhur” nga dokumentet në brendësi të stafit.

Spineri, loja që po magjeps nxënësit e shkollave

Friday, 19 May 2017 17:16
Ajo është kthyer në një mani që po magjeps të gjithë të rinjtë. Loja “Spiner Nervoz” është konsideruar nga ekspertët…

Ja si do të duket Surface Pro 5 dhe detaje të tjera [FOTO]

Friday, 19 May 2017 15:03
Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të nxjerrë në treg…

Televizorët Samsung QLED bëhen seria e parë në botë e "CalMAN ready" [FOTO]

Thursday, 18 May 2017 16:37
Samsung Electronics Co., Ltd. deklaroi sot disponueshmërinë e softuerit të ri të Portrait Displays me kalibrim automatik, CalMAN me AutoCal,…

Përgatituni për laptopin më të ri MacBook nga Apple

Wednesday, 17 May 2017 16:06
Me afrimin e konferencës WorldWide Developer të Apple që do të mbahet në qershor, shtohen edhe thashethemet rreth produkteve që…

Prindër bëni kujdes! Loja online që të çon drejt vetvrasjes [FOTO]

Tuesday, 16 May 2017 16:48
‘Blue Whale’, (Balena Blu) është loja e tmerrshme që ka çuar deri më tani në vetëvrasjen e 130 adoleshentëve.

Surface Phone është më shumë se një smartfon, ja si transformohet [FOTO]

Tuesday, 16 May 2017 13:24
Surface Phone është një mini-kompjuter që mund të vendoset në xhepin tuaj.

Spektakolar por i majmë! Ja sa do të kushtojë iPhone8

Monday, 15 May 2017 19:49
Sigurisht që të gjithë po presim lançimin e iPhone8, por kjo nuk do të thotë që të gjithë mund ta…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll