Shiko episodet e plota te Geek Room

Samsung sjell laptopin e ri, Notebook 9. Ja detajet

Wednesday, 31 May 2017 12:38
Dje kemi parë Samsung Chromebook Pro të ri dhe tani Samsung ka zbuluar një tjetër laptop të ri, Samsung Notebook…

Snapchat sjell "Custom Stories", zbuloni më shumë për të

Tuesday, 30 May 2017 15:51
Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot.

Selfie që të kthen në statujë. Shpiket programi që animon fytyrën sipas dëshirës[VIDEO]

Tuesday, 30 May 2017 14:15
Studiuesit çekë kanë zhvilluar një sistem të filtrimit që mund të animojë fytyrën tuaj në stilin e artistit të preferuar.…

Psikologjia e një terroristi. Në trurin e tyre ka një kod të veçantë moral [VIDEO]

Monday, 29 May 2017 14:42
Kryerja e akteve terroriste ka mbjellë frikë dhe pasiguri tek njerëzit. Për të parandaluar terrorizmin studiuesit kanë ndërmarrë një projekt…

Aeroplani i hapësirës. Ushtria amerikane do e përdorë për sigurinë kombëtare

Friday, 26 May 2017 14:03
Ushtria amerikane po krijon një aeroplan eksperimental, i cili punon si një raketë. Agjencia e Prokurimeve të Mbrojtjes dhe Kërkimeve…

Prishtina mirëpret Galaxy S8 dhe S8+

Friday, 26 May 2017 12:16
Samsung Electronics prezantoi dje në Prishtinë gjeneratën e tetë të smartfonëve Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, telefonat inteligjentë që shtyjnë…

Ndikimi i leximit në tru. Transformon mendjen e njeriut, në vetëm 6 muaj [VIDEO]

Thursday, 25 May 2017 14:57
Një studim i grave në Indi të cilat mësuan të lexonin në të 30-at e tyre, ka treguar aftësinë e…

Përgatituni për Samsung Gear 360, ja çmimi zyrtar [FOTO]

Thursday, 25 May 2017 11:49
Gear 360 (2017) që Samsung zbuloi në mars do të jetë në treg në SHBA nesër.

Snapchat-i hakmerret ndaj Instagram, “i vjedh” këto opsione

Wednesday, 24 May 2017 20:45
Dihet pothuajse nga të gjithë se çfarë marrëdhënie kanë gjigantët e rrjeteve sociale, Snapchat dhe Facebook. Snapchat zakonisht nxjerr një…

Frika nga asteroidet. Mund të godasin tokën këtë vit [VIDEO]

Wednesday, 24 May 2017 17:22
Ekspertët paralajmërojnë se skenari i goditjes së tokës nga asteroidet mund të bëhet realitet këtë vit. Astronomi kryesor i NASA-s…

Nokia 7 vjen me një koncept të ri dhe duket fantastik [FOTO/VIDEO]

Wednesday, 24 May 2017 12:33
Ndryshe nga konceptet e tjera, Nokia 7 do të dalë në treg.

Instagram, Facebook dhe Messenger sjellin këtë risi që do t’ua lehtësojë punën të gjithëve

Tuesday, 23 May 2017 19:51
Njoftimet e Facebook, Messenger dhe Instagram do të rigrupohen në një postim të vetëm të aksesueshëm nga secili prej tre…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll