Shiko episodet e plota te Geek Room

Vjen lajmi i mirë për përdoruesit e iPhone [FOTO]

Tuesday, 06 June 2017 21:25
Apple ka prezantuar iOS 11, versionin e ardhshëm të sistemit të saj operativ për pajisjet mobile. Në iOS 11 është…

“Luftë” teknologjisë. Krijohet aplikacioni që lejon kontrollin prindëror[VIDEO]

Tuesday, 06 June 2017 15:26
Një kompani Japoneze ka zhvilluar aplikacionin që do ti jap fund varësisë që fëmijët kanë ndaj teknologjisë. Kjo kompani teknologjie…

Apple sjell "kompjuterin më të fuqishëm në histori", ja sa kushton

Tuesday, 06 June 2017 13:36
Kompania Apple ka prezantuar kompjuterin e ri iMac Pro në konferencën e sivjetme për zhvilluesit.

Apple i del gabimisht sekreti për aplikacionin e ri...dhe duket fantastik! [FOTO]

Tuesday, 06 June 2017 12:25
Simpatizantë të teknologjisë, kemi lajme shumë të mira për ju.

Makina fluturuese. Do ndezë flakën olimpike të Tokio 2020[VIDEO]

Monday, 05 June 2017 14:05
Inxhinierët në Japoni demonstruan modelin e krijuar të një makinë fluturuese. Ata shpresojnë se kjo makinë do të jetë në…

Google ju njeh tashmë me anë të zërit

Monday, 05 June 2017 12:46
Google ka prezantuar së fundmi risinë më të re të saj. Së shpejti motorrët e kërkimit do vihen në përdorim…

Snapchat sjell Spectacles, syzet sociale që do i mbani gjithë verën

Friday, 02 June 2017 12:40
Duken si syze dielli, por në të vërtetë xhirojnë video të shpejta për ti ndarë me shpejtësi në chat.

EMIEW3, makineria më inteligjente e realizuar deri tani, ja çfarë është i aftë të bëj [VIDEO]

Friday, 02 June 2017 12:30
Pa dyshim të udhëtuarit në vende të reja është një nga gjerat që të gjithë mezi presin ta realizojnë. Por…

Avioni pa pilot shumë shpejt bëhet realitet

Thursday, 01 June 2017 16:18
Kompanitë ajrore po investojnë shumë në drejtimin e sigurisë së avioneve.

ISIS dhe rrjetet sociale. Terroristët i shfrytëzojnë për të bërë propagandë[VIDEO]

Thursday, 01 June 2017 15:04
Grupi militant i Shtetit Islamik ka qenë një përdorues shumë i mirë i mediave sociale dhe ueb-it, duke transmetuar propagandën…

Kujdes, nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp fshijeni menjëherë! [FOTO]

Wednesday, 31 May 2017 21:35
Whatsapp është një nga rrjetet sociale më të përdorur në ditët e sotme, por të gjithë përdoruesit e tij duhet…

Revanshi i rusëve. Avioni që shkatërron aeroplanmbajtësen me një goditje[VIDEO]

Wednesday, 31 May 2017 13:31
Rusia ka nisur pesë fluturime të suksesshme të një avioni hipersonik që është i aftë të shkatërrojë një aeroplanmbajtës me…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll