Shiko episodet e plota te Geek Room

Helikopter me lazer të fuqishëm. Eksperimenti për herë të parë nga amerikanët [VIDEO]

Wednesday, 28 June 2017 13:08
Ushtria amerikane ka goditur me sukses një objektiv pa pilot duke përdorur një lazer me fuqi të lartë të montuar…

Një sulm i madh kibernetik godet botën. Probleme për sistemin e rrezatimit në Çernobil

Tuesday, 27 June 2017 18:43
Kompjuterat në të gjithë globin janë goditur nga një virus i ri i quajtur GoldenEye, ndërsa sistemet e përdorura për…

Video nga “Anonymous”. NASA ka zbuluar ekzistencën e UFO-ve [VIDEO]

Tuesday, 27 June 2017 16:26
Grupi i hakerave “Anonymous” bëri publike një video ku pretendonte se kishin zbuluar të dhëna sekrete të NASA-s, ku bëhet…

Tani mund të luani Super Mario në rrugë [VIDEO]

Tuesday, 27 June 2017 15:48
Kanë qenë me mijëra ata që e kanë luajtur dhe e kanë dashur lojën e famshme “Super Mario’ e cila…

Dosja e UFO-ve “e lirë”. Lejohet publikimi i arkivës me 15 dosje të 50 viteve [VIDEO]

Monday, 26 June 2017 16:01
Një sërë dosjesh të mbajtura sekret nga qeveria e Mbretërisë së Bashkuar për pothuajse 50 vjet më në fund janë…

Arsyet pse keni internet të ngadaltë në shtëpi

Monday, 26 June 2017 12:03
Të jesh pjesë e një shoqërie që varet direkt nga qasja në internet dihet se routeri i wireless-it luan një…

Ata që janë në lidhje të bëjnë kujdes! Snapchat shkel privatësinë [FOTO]

Sunday, 25 June 2017 12:37
Një përditësim në rrjetin social Snapchat – që tregon imazhe të publikuara në një hartë të kërkueshme – ka ngritur…

Makina fluturuese italiane. Kapsula e montuar në dron, lëvizet nga 8 helika [VIDEO]

Friday, 23 June 2017 13:44
Nuk vjen nga hapësira e jashtme,e as nuk bëhet fjalë për një relike të ruajtur në një zonë misterioze. E…

Sondazhi për rrjetet sociale. Listën e përdoruesve e udhëheq Facebook [VIDEO]

Thursday, 22 June 2017 16:13
Një sondazh i kryer për përdorimin e rrjeteve sociale në botë ka treguar se  Facebook udhëheq listën  dhe se WhatsApp…

Facebook prezanton “Photo Guard”. Zbuloni çfarë i bën fotos së profilit!

Thursday, 22 June 2017 14:05
Facebook vazhdon edhe sjell ndonjë opsion risi.

Samsung organizon konkursin për dizajnin e aksesorëve të televizorëve QLED

Thursday, 22 June 2017 13:56
Fituesi i çmimit prej 8,000 € do të shpallet në IFA 2017.

Celulari më i sigurt në botë ka një vlerë marramendëse

Wednesday, 21 June 2017 16:47
Ky mund të quhet telefoni ‘ushtarak’ që të mbron nga përgjimet.
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll