Shiko episodet e plota te Geek Room

Përhapja e robotëve të seksit. Shkencëtarët: Kanë anën e errët të përdhunimit e pedofilisë

Thursday, 06 July 2017 15:19
Rritja e numrit të robotëve të seksit, ka vënë në alarm shkencëtarët. Këta të fundit kanë bërë parashikime të zymta…

Shpiket byzylyku ‘inteligjent’, u dërgon mesazh të afërmve nëse jeni në rrezik [VIDEO]

Tuesday, 04 July 2017 14:34
Byzylyku prej silikoni që mund t’i vijë në ndihmë të moshuarve ose njerëzve që janë në rrezik.

Avioni luftarak F-35. Publikohen imazhet e rralla të testimit me armë zjarri [VIDEO]

Tuesday, 04 July 2017 12:50
I konsideruar si një nga projektet më të shtrenjta në historinë ushtarake, dhe i shoqëruar me polemika që nga krijimi,…

iPhone 8: Çfarë duhet të dini deri më tani

Tuesday, 04 July 2017 11:42
Kemi dëgjuar shumë thashetheme në lidhje me iPhone 8 nga Apple dhe ka pasur një numër të madh informacionesh rreth…

Risitë teknologjike. Realizohet smartphone nga tipi që u tërhoq nga tregu [VIDEO]

Monday, 03 July 2017 14:47
Samsung  do të hedh në treg një telefon të ri, i cili është realizuar duke përdorur pjesë nga Galaxy Note…

Tashmë Facebook ju kursen internetin, gjen automatikishit Wi-Fi

Monday, 03 July 2017 12:26
Tipar i ri i rrjetit social Facebook, do të nxjerrë në pah bizneset në zonën që ju lejojnë të përdorni…

SnapChat sjell opsionin që prisnin të gjithë!

Friday, 30 June 2017 21:53
Snapchat lançoi funksionin ‘geofilters’ përkatësisht filterët e bazuar në vendndodhje vitin e kaluar që lejoi përdoruesit për të krijuar një…

Gjobat për rrjetet sociale. 50 milionë euro nëse nuk fshin komentet për 24 orë [VIDEO]

Friday, 30 June 2017 13:31
Kompanitë e mediave sociale në Gjermani do të përballen me gjoba deri në 50 milion euro nëse nuk arrijnë të…

Vjen së shpejti telefoni me baterinë më të madhe në treg [FOTO]

Friday, 30 June 2017 13:15
Një telefon i ri ka mbërritur në rrjetin Comcast / Xfinity, MVNO e Verizon.

Sony do të prodhojë sërish pllaka gramafoni

Thursday, 29 June 2017 15:23
Po kthehet në trend tashme…

Furgoni pa shofer. Transporton mallra dhe ecën me 25 milje/orë [VIDEO]

Thursday, 29 June 2017 13:50
Në Angli është testuar një furgon pa shofer i cili është projektuar për të ofruar mallra në distanca të shkurtra.…

Facebook nuk njeh limite, ja rekordi që ka arritur

Wednesday, 28 June 2017 19:54
Ditën e martë rrjeti social “Facebook” ka thyer një tjetër rekord pasi ka arritur 2 miliardë përdorues aktivë në muaj.…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll