Shiko episodet e plota te Geek Room

Njihuni me Electrick, pajisja që kthen në "touchscreen" çfarëdolloj gjëje [VIDEO]

Monday, 15 May 2017 16:43
Tashmë jemi mësuar aq keq me touchscreen sa që gjithësecilit prej nesh i ka ndodhur të kërkojë ekranin touch në…

Qarkullon në Tiranë makina e revolucionit teknologjik Tesla, shikoni si ngjan [VIDEO]

Friday, 12 May 2017 16:00
Kjo është makina më e preferuar e momentit dhe është parë në rrugët e Tiranës.

Tesla është duke zhvilluar një teknologji të re të baterive

Thursday, 11 May 2017 15:03
Tesla ka kohë që ka bërë kontratë me kërkuesin Jeff Dahnn .

Si të shisni makinën e vjetër? Krijoni efekte vizuale si ky artist [VIDEO]

Wednesday, 10 May 2017 16:41
Për disa prej jush, të shisni makinën e vjetër nuk është diçka e thjeshtë.

iPad Pro shton inç-at. Sa do të jetë modeli më i fundit?

Wednesday, 10 May 2017 14:49
Kompania amerikane pritet të nxjerrë tre modele të iPad Pro këtë vit, një model me 9.7 inç, modelin tjetër e…

Kjo është pajisja që po i "çmend" të gjithë [VIDEO]

Tuesday, 09 May 2017 23:41
Nëse nuk keni fëmijë, me siguri nuk keni dëgjuar për “fluturat nervozuese”.

Më në fund! Instagram sjell risinë që do të na gëzojë të gjithëve [FOTO]

Tuesday, 09 May 2017 19:36
Instagram është bërë pjesë e pandarë e jona!

Mikrofon me ekran, risia nga Apple

Tuesday, 09 May 2017 16:26
Tashmë të gjithë e dinë se çfarë pajisje është Amazon Echo.

Audi A4 vjen me një ndryshim që do ju habisë [FOTO]

Tuesday, 09 May 2017 16:12
Kompania Audi tashmë ka nisur punën për modelin e ri A4, që do të dalë në shitje në vitin 2019.

Foto të reja tregojnë si mund të duket iPhone 8 pa butonin Home [FOTO]

Monday, 08 May 2017 12:44
Përgjatë muajve të kaluar interneti është mbushur me foto konceptuale, prototipe, thashetheme dhe parashikime mbi të shumëpriturin iPhone 8.

Vjen telefoni i parë me katër kamera [FOTO]

Friday, 05 May 2017 15:08
Kompania Oukitel do të sjellë gjatë këtij muaji U22, telefoni i parë në botë me katër kamera.

"Best of the Best"! Mazda prezanton modelin fitues me një dizajn mahnitës [FOTO]

Thursday, 04 May 2017 15:16
Mazda e re MX-5 RF ka fituar shpërblimin “Red Dot: Best of the Best” dhe në këtë mënyrë ka përsëritur…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll