Shiko episodet e plota te Geek Room

Ivan Brezak Brkan, “aristokrati i internetit” është folësi i radhës në AllWeb Albania 2017

Monday, 25 September 2017 20:55
Folësi i radhës në Konferencën e Marketingut Dixhital është Ivan Brezak Brkan!Ivan është themeluesi dhe redaktori i Netokracija.com, i cili…

Zbulohet sekreti i piramidave. Është ndërtuar për dy dekada me gurë gëlqerorë [VIDEO]

Monday, 25 September 2017 18:14
Arkeologët kanë zbuluar sekretin që fshihet pas piramidës së Gizës në Egjipt.Prej vitesh ndërtimi i këtij objekti është konsideruar një…

9 arsye pse duhet të keni një iPhone 8 dhe 8 Plus në vend të një iPhone X

Monday, 25 September 2017 12:01
Apple prezantoi këtë muaj 3 iPhone të rinj: iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X. Këto tre smartfona kushtojnë nga…

WhatsApp sjell opsionin që na duhet të gjithëve!

Friday, 22 September 2017 22:55
Të gjithë e duam këtë risi e tani nuk do e vrasim shumë mendjen për memorien. WhatsApp po e bën…

Viva Tech rikthehet në 2018!

Thursday, 21 September 2017 18:01
Viva Technology, eventi më i madh i inovacionit dhe startup në Europë ka konfirmuar rikthimin në edicionin e tretë të…

Përse kamera e Samsung Galaxy Note 8 është më e mira e momentit

Thursday, 21 September 2017 17:36
Përse do të doni të blinit një Samsung Galaxy Note 8? Epo, për ekranin e madh, si fillim. Megjithatë, ka…

Shikoni kush është makina më e veçantë për momentin, janë vetëm 6 në llojin e saj...

Friday, 22 September 2017 18:21
Departamenti që merret me versionet e veçanta të markës britanike të makinave, ka prezantuar një model të ri që ka…

Krijohen robotët me ndjenja [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 17:51
Deri tani kemi parë robotë që do na tregojnë rrugën, që do drejtojnë makinën, që do jenë arkitekt dhe që…

Facebook sjell opsionin me të cilin do "injoroni" miqtë [FOTO]

Wednesday, 20 September 2017 22:54
Nëse jeni të lodhur nga postimet e shpeshta të miqëve tuaj që juve nuk ju pëlqejnë atëherë Facebook ju vjen…

Të gjithë e prisnit! Do të dashuroheni me risinë e re të Instagram [FOTO]

Tuesday, 19 September 2017 21:47
Më në fund ndodhi:Instagrami tashmë ka një opsion "Ju ndjek " në profilet e njerëzve të cilët ju ndjekin.Përditësimi ri…

Robotët bëjnë vepra arti / Projekti po merr jetë në ndërtesat e Australisë

Tuesday, 19 September 2017 15:57
Projekti për Artet Urbane në Brisbane të Australisë po krijon vepra arti për ndërtesat e qytetit.  Por tani, një robot…

Prezantohet në Shqipëri smartfoni i gjeneratës tjetër, Samsung Galaxy Note8

Friday, 15 September 2017 18:52
Destinuar për përdoruesit që duan të arrijnë më shumë, Galaxy Note8 është projektuar duke marrë parasysh mënyrën se si përdoruesit…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll