INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gati për tregun ndërkombëtar? Ledri njofton për bashkëpunimin me reperat e famshëm, ja si do titullohet kënga [FOTO]

Gati për tregun ndërkombëtar? Ledri njofton për bashkëpunimin me reperat e famshëm, ja si do titullohet kënga [FOTO]

Publikuar më: 21:22 03-10-2018

Ledri Vula është një ndër reperët më të preferuar për publikun shqiptar. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe kanë një numër të madh klikimesh në Youtube. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e tij foto nga përditshmëria, por edhe nga projeket muzikore e jo vetëm.

E siç duket Ledri e ka ndarë mendjen plotësisht për të debutuar në tregun ndërkombëtar. Reperi ka publikuar një foto ku lajmëron projektin e tij të ri me një foto shumë tërheqëse.“Nasty Girl” titullohet projekti dhe vjen si bashkëpunim me reperët Eaz dhe Xen dhe do të publikohet të premten. Ky projekt është i dedikuar për skenën ndërkombëtare, pasi dy reperët bashkëpuntorë janë edhe të njohur në arenën evropiane, kryesisht Zvicër dhe Gjermani ku kanë fituar disa çmime të rëndësishme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088350772857666
    array(1) { ["section"]=> string(118) "gati-per-tregun-nderkombetar-ledri-njofton-per-bashkepunimin-me-reperat-e-famshem-ja-si-do-titullohet-kenga-foto-73995" }