INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gameri më i suksesshëm rrezikon jetën 2 hërë në javë

Gameri më i suksesshëm rrezikon jetën 2 hërë në javë

Publikuar më: 15:08 12-09-2018

Guy Beahm ose më mirë të themi  Dr. Disrespect gameri më i njohur ,ka rrëfyer se jeta e tij rrezikohet cdo javë.

Instagram Banner

Njerëz të panjohur  kalojnë pranë shtëpisë së tij dhe e sulmojnë me armë ose i thyjne xhamat në rastet më të mira.Guy Beahm shprehet se ka raportuar tek autoritetet dhe për momentin po tregohet i kujdeshëm dhe vigjilent.

Më shumë në këtë kategori: « Ky Smartwatch ju duhet patjetër
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070850849151611
    array(1) { ["section"]=> string(58) "gameri-me-i-suksesshem-rrezikon-jeten-2-here-ne-jave-71445" }