INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Galeri: Profilet e VIP-ave që duhet të ndiqni për t’u ndjerë pjesë e Coachella-s

Galeri: Profilet e VIP-ave që duhet të ndiqni për t’u ndjerë pjesë e Coachella-s

Publikuar më: 18:49 16-04-2018

Nga Dafne Bajraktari

Këtë vit, Coachella, një ndër festivalet më të famshme të muzikës no botë, zhvillohet në Kaliforni. Festivali ka nisur të premten në datën 13 Prill dhe do të mbyllet të dielën në datën 22.

Të gjithë e dimë se ky festival, përveç muzikës, komponent kryesor ka faktorin FASHION.

Emrat më të lakuar të VIP-ave internacionalë, presin gjithë vitin për të lënë përshtypjet më të mira me pamjen e tyre.

Por kush janë VIP-at më të përfolur përgjatë këtyre ditëve të festivalit? Nga ku mund të shohim tamam ç’bëhet andej në Kaliforni ku të gjithë do të donim të ishim për momentin?

Këto janë 17 profilet e Instagram që mund t’ju ndihmojnë të merrni dozën e duhur të Coachella-s;

Kylie Jenner

1_Kylie_Jenner.PNG

Rihanna

2._Rihanna.PNG

Demi Lovato

3_Demi_Lovato.PNG

Kendall Jenner

4_Kendall_Jenner.PNG

Justin Bieber

5_Justin_Bieber.PNG

Nicki Minaj

6_nicki_minaj.PNG

Kourtney Kardashian

7_kourtney_kardashian.PNG

French Montanta

8_french_montanta.PNG

Kelly Rowland

9_Kelly_Rowland.PNG

Michelle Williams

10_michelle_williams.PNG

Cardi B

11_cardi_b.PNG

Bella Hadid

12_bella_hadid.PNG

Amber Rose

13_amber_rose.PNG

Rita Ora

14_rita_ora.PNG

Timothée Chalamet

15_timothee.PNG

Iggy Azalea

16_iggi_azalea.PNG

Diddy

17_diddy.PNG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090959072113037
    array(1) { ["section"]=> string(85) "galeri-profilet-e-vip-ave-qe-duhet-te-ndiqni-per-t-u-ndjere-pjese-e-coachella-s-55421" }