INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gafa e Sony lë botën pa fjalë

Gafa e Sony lë botën pa fjalë

Publikuar më: 12:45 04-07-2018


Sony Pictures është një ndër kompanitë më të famshme për sa i përket botës së filmave.

Filmat e tyre padyshim janë ndër më të mirët në treg, por ama dhe gafa e tyre më e fundit është e paparë. "Khali The Killer" është një film i publikuar në fund të vitit të kaluar nga Sony Pictures dhe dje kompania supozohej që të publikonte trajlerin e DVD. Gabimisht, krejt pa dashje dikush ka publikuar filmin e plotë në YouTube. Sigurisht që kjo gjë ka bërë xhiron e botës edhe pse videoja është fshirë shpejt nga Youtube.

 

 


Kjo po që është arsye per të hequr nga puna dikë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007606029510498
    array(1) { ["section"]=> string(35) "gafa-e-sony-le-boten-pa-fjale-63740" }