INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Futbollisti SHQIPTAR tha ''i paska lëshuar pëllumbat kjo'', reagon ashpër Xhisiela: I kam lëshuar te mami...[FOTO]

Futbollisti SHQIPTAR tha ''i paska lëshuar pëllumbat kjo'', reagon ashpër Xhisiela: I kam lëshuar te mami...[FOTO]

Publikuar më: 17:51 10-10-2018

Vajza që tronditi politikën, pasi denoncoi të dashurin e saj, Rexhep Rraja, djalin e deputetit të PS-së për dhunë ndaj saj, dhe më pas u tërhoq nga ky denoncim, ka folur para pak ditësh për gazetarët fill pasi në shtëpinë e gjyshit të saj u vendos tritol dhe ajo akuzoi opozitën.

Pas kësaj deklarate, mbrojtësi i Teutës, Ditmar Bicaj komentoi në një postim dhe tha “ I paska lëshuar pëllumbat kjo”.

XHIS.jpg

 

Por, këtë koment të Bicajt që bëri bujë në rrjetet sociale, vetë Xhisiela nuk e ka lënë pa kaluar. Në një foto të postuar në Instagram, ajo i kthehet Bicajt: “I kam lëshuar te mami ose motra jote! Vrapo t’i marrësh shpejt.”

OR.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007641077041626
    array(1) { ["section"]=> string(110) "futbollisti-shqiptar-tha-i-paska-leshuar-pellumbat-kjo-reagon-ashper-xhisiela-i-kam-leshuar-te-mami-foto-74765" }